O projektu

Přijď podpořit svého kandidáta v jeho cestě za slávou!
Doraz 12. dubna od 19:30 do Eleven Clubu!

O projektu:

Jsi studentem střední školy či gymnázia? Tak právě pro tebe je určen projekt Prince a Princezny Brněnského Majálesu, který letos spouštíme již počtvrté. Chceme Vás, studenty ze středních škol a gymnázií, více zapojit do dění kolem Majálesu. Princ a Princezna Majálesu je obdobou volby Krále a Královny Majálesu, což je akce výhradně pro studenty VŠ. 

Proč se zúčastnit volby?

Majáles je studentský festival a naším cílem je ještě více ho otevřít středoškolským studentům a gymnazistům. Pokud postoupíš do semifinálového večera, postupuješ zároveň i do finále. Finále se koná na samotném festivalu na výstavišti. Postoupíš-li, V.I.P. lupen je tvůj! Na vítěze samozřejmě čekájí další věcné ceny a zážitky.

Pokud přihlásíš kamaráda, který postoupí do semifinálového večera, obdržíš i ty volný lupen na Majáles.

Máš strach, že si Majáles neužiješ?

Z toho nemusíš mít obavy, vyhlášení vítězů PaP proběhne v odpoledních hodinách, takže se nemusíš bát, že by sis Majáles společně se svými kamarády neužil.

Hlasování

Po registraci a nezbytné kontrolní autorizaci, umístíme zde na stránkách Majálesu profily všech přihlášených kandidátů na Prince a Princeznu Majálesu. O postupujících do semifinálového večera rozhodne hlasování, které bude spuštěno ve středu 29. března 2017 během dne a ukončeno v neděli 9. dubna v 23:59. První 3 kandidáti s nejvyšším počtem hlasů postupují do semifinálového večera, kde budou bojovat o dosažení co nejvyššího počtu bodů, který pak bude mít vliv na jejich celkovém umístění.

Semifinálový večer

Již zde párkrát padl pojem semifinálový večer. Co to tedy vlastně je?

Na počest těch semifinalistů, kteří vzejdou z hlasování, bude uspořádaná párty. Na tuto párty automaticky postupují 3 kandidáti s nejvyšším počtem hlasů z každé kategorie. Během semifinálového večera se jednotliví kandidáti osobně představí a dostanou zadané drobné úkoly. Plnění úkolů je hodnoceno porotou a má vliv na jejich celkový úspěch. Finále poté proběhne přímo na samotném Majálesu dne 6. května na Výstavišti. Párty se bude konat ve středu 12. dubna v Eleven Clubu, události k ní najdeš na Facebooku.

Pravidla a hodnocení

Všichni kandidáti musí být starší 15 let a musí být studenty střední školy nebo gymnázia. Z každé střední školy nebo gymnázia může do semifinálového večera postoupit pouze jeden kandidát na Prince a Princeznu Majálesu. Další povinnosti se odvíjejí od případného úspěchu v základním kole. Účastník postupující do semifinálového večera se musí zúčastnit párty v Eleven Clubu i samotného finále na Majálesu.

O celkovém vítězství rozhoduje umístění kandidáta ve webovém hlasování, jeho účast a plnění úkolů na semifinálovém večeru a také jeho úspěch v konkrétní disciplíně přímo na samotném Majálesu. 

JAK SE PŘIHLÁSIT? (REGISTRACE)?

Máš-li zájem stát se Princem nebo Princeznou Majálesu, přihlas se ve formuláři níže. Registrace kandidátů končí v neděli 26. března 2017 v 23:59. Pokud chceš získat volný lupen na Majáles, můžeš taky přihlásit svého kamaráda a dám nám o tom info na email princaprincezna@majales.cz. V případě, že se úspěšně dostane až do semifinálového kola, obdržíš i ty volný lupen.

Těšíme se na Vás! 

Pivní
partner
Hlavní partneři