Hledáme kandidáty na Krále Majáles 2020!

Sestav svoji královskou družinu a kandiduj na post studentského vládce pro další akademický rok!

news_kral.jpg

Na vědomost se dává, že aktuální vládkyně stavu studenstkého plzeňského, Anička von Kočika řečená, ukončí svoji vládu nad plzeňským stavem studentským úderem sobotního poledne jedenáctého dne měsíce května, kdy brány Lochotína se otevřou dokořán lidu zábavychtivému, hudbě a zlatavému moku holdujícímu. 

Na jejich bedrech bude tíže převeliká, neb svého nového panovníka, Krále plzeňského majálesového, zvoliti musí dle svého nejlepšího svědomí, vědomí či bezvědomí. Vybírat mohou z kandidátů, kteří ve známost vejdou. Králem nechť stane se ten, který bude mít v nádobě své, v hlasovacím stanu umístěné, nejvíce ze všech žetonů hlasovacích v nádobách umístěných, a to o půl šesté odpolední. 

Pro tuto volbu akademické obci vyjímečnou a vzácnou tak, že se koná jednou za rok, hledáme vhodné kandidáty!
Máš zájem? Máš rád zábavu a rád ji tvoříš? Dáš dohromady partu podobně naladěných lidí? Chceš vládnout studentům v Plzni? Jsi připraven na slávu? Chceš vyhrát cenu v hodnotě 10 000 Kč a jít na Majáles zdarma?
Napiš si o informace na suszcu@centrum.cz do 31. 3. 2019 a my se ti ozveme.
 
1000 žetonů rozdělíme kandidátům na základě hlasování níže, nicméně další vám rozdáme na předmajálesových akcích a hlavně během festivalu Majáles Open Air a v rámci doprovodných programů. Komu pak dáte získané hlasovací žetony je čistě na vás, vyhlášení a korunovace proběhne o sedmé hodině večerní v sobotu 16. května přímo na hlavním podiu v amfiteátru Lochotín.

 

Pivní
partner
Hlavní partneři