Známe kandidáty na Krále Majáles 2019!

královští vyzyvatelé současného studentského vládce a in on samotný se vám představí během studentských dnů, na předmajálesových párty, v majálesovém průvodů a samozřejmě během festivalu 11. května, kde proběhne i veřejná volba

news_kral.jpg
ZNÁME KANDIDÁTY NA KRÁLE MAJÁLES 2019!
Současný studentský vládce Pekelný Student se pokusí obhájit svůj královský mandát. A jeho vyzyvateli se stanou Anička von Kočička a Princ Zajaja
 

Na vědomost se dává, že panovník loňský, Pekelný Student řečený, ukončí svoji vládu nad plzeňským stavem studentským úderem sobotního poledne jedenáctého dne měsíce května, kdy brány Lochotína se otevřou dokořán lidu zábavychtivému, hudbě a zlatavému moku holdujícímu. 

Na jejich bedrech bude tíže převeliká, neb svého nového panovníka, Krále plzeňského majálesového, zvoliti musí dle svého nejlepšího svědomí, vědomí či bezvědomí. Vybírat mohou z kandidátů, kteří ve známost vešli. Králem nechť stane se ten, který bude mít v nádobě své, v hlasovacím stanu umístěné, nejvíce ze všech žetonů hlasovacích v nádobách umístěných, a to o půl šesté odpolední. 
 
Hlasovací žetony vám rozdáme na předmajálesových akcích a hlavně během festivalu Majáles Open Air a v rámci doprovodných programů. Komu pak dáte získané hlasovací žetony je čistě na vás, vyhlášení a korunovace proběhne o sedmé hodině večerní v sobotu 11. května přímo na hlavním podiu v amfiteátru Lochotín. A k hlasům se připočtou ještě ty virtuální viz níže!
HLASUJTE ONLINE PRO KANDIDÁTY UŽ TEĎ! STAČÍ KLIKNOUT NA SVÉHO FAVORITA!

 

Pivní
partner
Hlavní partneři