Hledáme kandidáty na Krále Majáles 2019!

Sestav svoji královskou družinu a kandiduj na post studentského vládce pro další akademický rok!

pivson

Na vědomost se dává, že panovník loňský, Pivson I. řečený, ukončí svoji vládu nad lidem studentským plzeňským úderem sobotního poledne dvanáctého dne měsíce května, kdy brány Lochotína se otevřou dokořán lidu zábavychtivému, hudbě a zlatavému moku holdujícímu. 

Na jejich bedrech bude tíže převeliká, neb svého nového panovníka, Krále plzeňského majálesového, zvoliti musí dle svého nejlepšího svědomí, vědomí či bezvědomí. Vybírat mohou ze tří kandidátů, kteří ve známost právě vešli. Králem nechť stane se ten, který bude mít v nádobě své, v hlasovacím stanu umístěné, nejvíce ze všech žetonů hlasovacích v nádobách umístěných, a to o půl šesté odpolední. 
 
1000 žetonů rozdělíme kandidátům na základě hlasování níže, nicméně další vám rozdáme na předmajálesových akcích a hlavně během festivalu Majáles Open Air a v rámci doprovodných programů. Komu pak dáte získané hlasovací žetony je čistě na vás, vyhlášení a korunovace proběhne o sedmé hodině večerní v sobotu 12. května přímo na hlavním podiu v amfiteátru Lochotín.

 

Pivní
partner
Hlavní partneři