Program a poslední výhodný předprodej

Máme pro vás kompletní program studentských dnů a také pódií Majálesu Open Air. A nezapomeňte, do pondělí 29.4. máme poslední možnost koupit zlevněné vstupenky v předprodeji. Pak už budou jen dražší!

Na správnou majálesovou atmosféru se můžete naladit během tradičních STUDENTSKÝCH DNŮ, které se odehrávají napříč akademickou půdou, městem i mejdany ve VŠ klubech. Všude tam můžete potkat naše majálesové hodné holky a samozřejmě narazit i na loňského Krále Majáles, jež bude obhajovat i letos svůj trůn proti dvěma protikandidátům. A na co se těšit? Vše odstartuje na prvního máje jedenáctý ročník přehlídky studentských kapel KAPELÁŽ a hned den poté FOTBÁLKOVÝ TURNAJ. Následující týden bbudou už v pondělí studenti křižovat město s tradiční PIVNÍ ŠTAFETOU  a ve středu dovezou do plzeňské Proluky multižánrový divadelní a taneční a hudební festival 8. května PRKNANEPRKNA. No a pak už zbyde jen čtvrteční úniková hra FORTBORYARD a sobotní majálesové finále v podobě open air festivalu v Amfiteátru Lochotín.

Nezapomeňte v sobotu 11.5. na MAJÁLESOVÝ PRŮVOD od Branky až do Amfiteátru s Králem Majáles 2018, jeho družinou a samozřejmě i s výpravou dvou protikandidátů v čele s  Anička von Kočičkou a Princem Zajajau. Průvod povede alegorický vůz s jedním z festivalových interpretů a spousta dalších estrádních vozítek a samohybů a studentských výprav. Tradičním průvodem tak nejlépe dojdete na start festivalu, kde na vás kromě tří pódií budou čekat majálesové svatby, tradiční hry a soutěže a hlavně volba nového studentského vládce. Pokud by vás zajímaly časy jednotlivých interpretů, sledujte plzen.majales.cz/program, ale stejně je nejlepší přijít průvodem hned na začátek, lineup je nabitý hned od začátku! 

Těšíme se na vás a přejeme si minimálně tak krásné počasí, jako vloni:). Poslední šance na zlevněné lístky je do pondělí 29.4., více info v sekci VSTUPENKY.

Zde jdou přibližné časy:

MAJÁLES STAGE

12:00 David Stypka
14:00 Lenny
15:30 Jelen
17:30 Horkýže Slíže
19:00 Marek Ztracený
21:00 Kryštof
23:00 Harlej

PARK STAGE
13:00 Gaia Mesiah
14:30 Ty Nikdy Label showcase
16:30 Janek Ledecký
18:00 Mirai
20:00 Majk Spirit
22.00 Trautenberk Tanz Metal

SOJKA STAGE
15:00 Groove Army
16:30 Robin Mood
18:30 Kapeláž
20:00 The Atavists

Pivní
partner
Hlavní partneři