Majáles 2020 -> 2021 -> 2022

Přátelé Plzeňského Majálesu. Do poslední chvíle jsme doufali v alespoň malé rozvolnění, kdy bychom vám alespoň v nějaké omezené míře mohli dovézt tradiční jarní festival. Bohužel situace stále nenahrává kulturním akcím a tak s díky za vaši trpělivost a pochopení opět přesouváme loňský ročník, tentokráte na 2022. Věříme, že tentokrát se už doopravdy sejdeme v sobotu 14. května příští rok. Zakoupené vstupenky s datem 16.5. 2020 i 15.5. 2021 zůstávají v platnosti. S samozřejmě řešíme nový termín prioritně s původními interprety, abychom vám nabídli zajímavý program. Přejeme všem hodně sil, optimismu a hlavně zdraví.

 S lítostí a s ohledem na současný stav restrikcí posouváme čekání na Plzeňský Majáles o další rok:(. V dobré víře, že se v sobotu 14. května 2022 sejdeme v amfiteátru Lochotín! 

Zakoupené vstupenky s datem 16.5. 2020 i 15.5. 2021 zůstávají v platnosti, samozřejmě řešíme nový termín prioritně s letošními interprety, abychom vám nabídli neméně lákavý program, možná o něco lepší:). Přejeme všem hodně sil, optimismu a hlavně zdraví. Jestli se vám nový termín nehodí, můžete si vstupenku vyměnit za poukaz na nákup vstupenky na libovolný budoucí ročník. Pro výměnu vstupenek za poukaz nás kontaktujte na emailu info@majales.cz.
Přejeme vašim blízkým a rodinám zvládnutí této situace a těšíme se, že se v dohledné době budeme moci sejít v mnohem pozitivnější atmosféře!
 
Váš MJLS tým, majálesoví agenti, hodné holky a všichni ostatní stojící za tradičními studentskými slavnostmi jara...

Pivní
partner
Hlavní partneři