Májeles 2020 -> 2021

S lítostí a s ohledem na současný stav restrikcí a samozřejmě zdraví vás, interpretů i realizačního týmu posouváme celý Plzeňský Majáles o rok. V dobré víře, že se v sobotu 15. května 2021 sejdeme v amfiteátru Lochotín! Zakoupené vstupenky s datem 16.5. 2020 zůstávají v platnosti, samozřejmě řešíme nový termín prioritně s letošními interprety, abychom vám nabídli neméně lákavý program, možná o něco lepší:). Přejeme všem hodně sil, optimismu a hlavně zdraví.

Přátelé plzeňského majálesu a studentského veselí… V první řadě chceme poděkovat za vaši vstřícnost, ohleduplnost, vzájemný respekt a všem, kteří se o společenské zdraví aktivně starají…
 
Ačkoliv jsme optimisté a do poslední chvíle jsme věřili a přáli si, aby toto omezující období do Plzeňský Majáles Open Air 2020 skončilo…ale už je jasné, že i na nás došlo...
 
S lítostí a s ohledem na současný stav restrikcí a samozřejmě zdraví vás, interpretů i realizačního týmu posouváme celý Plzeňský Majáles o rok. V dobré víře, že se v sobotu 15. května 2021 sejdeme v amfiteátru Lochotín!
 
Zakoupené vstupenky s datem 16.5. 2020 zůstávají v platnosti, samozřejmě řešíme nový termín prioritně s letošními interprety, abychom vám nabídli neméně lákavý program, možná o něco lepší:). Přejeme všem hodně sil, optimismu a hlavně zdraví.
 
Váš MJLS tým, majálesoví agenti, hodné holky a všichni ostatní stojící za tradičními studentskými slavnostmi jara...
Pivní
partner
Hlavní partneři