Obrovské díky všem!

Ani nedokážeme přesně popsat, jaké máme pocity po včerejším dvakrát odloženém festivalu Plzeňský Majáles. Tříleté čekání a dva roky nejistoty nám okořenila změna prostoru a námi neovlivnitelné změny programu. Ale podle vašich ohlasů jsme všechno společně zvládli a výroční 30. ročník se nakonec řadí k těm nejúspěšnějším a nejradostnějším! Což nás samozřejmě neskutečně těší a o to s větší radostí se pouštíme do příprav dalšího majálesového zážitku na 13.5. 2023!

Vyřizujeme i pozdravy od všech interpretů! Bylo vidět, že si obě strany od pódia užívají návrat k několik let chybějící festivalové atmosféře. Ta byla strhující jak přes den s chorály na Marka Ztraceného nebo párty Mirai či Bena Crtistovao, tak během večerních monstrózních show. Snad jsme našli nové vhodné útočiště, areál Ploché dráhy nabídl zase trošku jiný zážitek a formát střídajících se pódií přinesl větší klid a pohodu do programu. Samozřejmě šlo defacto o první ročník, ze kterého si odnášíme poznatky ke zlepšení. 

Zavzpomínejte s námi!
Plzeňský Majáles after movie 
Fotky z Majálesových svateb na 24 hodin
Fotogalerie - v přípravě

Tak snad se nám povede pokračovat v podobném duchu i příští rok a v sobotu 13.5. 2023 posuneme společný zážitek zase o kousek dál! 

Ještě jednou vám všem děkujeme!

ps: ztráty a nálezy 

Bárta Michael - JIS
Staňková Klára - kartička pojišťovny
Hůgr Patrik - OP, ŘP, kartička pojišťovny
Klíče - 3 klíče s čipem IAC na černé šňůře MAGNA
Světle fialová mikina s kapucou - dětská
Od zítra k vyzvednutí v kanceláři SUS (Riegrova ul, vchod Pivoňka)

Pivní
partner
Hlavní partneři