Majálesový týden

Jaro je tu a Majáles za rohem! Studentské dny vrcholí dnešní pivní štafetou a středečním multižánrovým festivalem PrknaNeprkna! Vše pak tento víkend uzavře Plzeňský Majáles open air festival na Lochotíně s tradičním průvodem v čele s partičkou Jelen!

Už za chvíli ve VŠ klubu Pivoňka začne registrace účastníků pivního běhu o majálesové vstupenky! Nenechte si ujít tradiční plzeňský "tour de pub" : Pivní štafeta 2019. Studentské dny pak budou pokračovat ve středu multižánrovým festivalem PrknaNeprkna přímo v centru Plzně a uníkovou hrou FortBoryard

No a pak to přijde! Závěrečný festival na Lochotíne, který si užijete nejlépe, když ž se přidáte ráno před jedenáctou ke kandidátským družinám, Králi Majáles 2018, Jelenům a dalším spouputníkům, mnoha v kostýmech a alegorických vozech, do MAJÁLESOVÉHO PRŮVODU z centra na Lochotín. Potkáme se v 10:30 U Branky:).

Brány amfiteátru se otevřou v 11:30 a kromě kapel na třech pódiích se na vás těší profesoři ze Školy čar a kouzel, oddávající majálesových svateb a průvodci dalšími aktivitami pro vaši zábavu! A kdo bude na pódiích? 

Majáles stage (amfiteátr): 
David Stypka & Bandjeez
LENNY
Marek Ztracený
Jelen
Horkýže Slíže
Harlej

Park Stage
Gaia Mesiah
Ty Nikdy Label Showcase
Janek Ledecký
Mirai
Majk Spirit
Trautenberk tanzemetal

Sojka stage:
Robin Mood
The Atavists
Groove Army
Zastodeset

 

Pivní
partner
Hlavní partneři