Děkujemeeeee! A těšíme se na Majáles 2018!

Závěr letošních studentských slavností jara a osmadvacátý ročník festivalu Plzeňský Majáles je za námi! Zima byla definitivně zahnána a společně s novým Králem Majálesu 2017 Pivsonem jsme přivítali jaro v lochotínském amfiteátru v jedinečné atmosféře, kterou máme možnost společně zažít jednou ročně... Nezbytné přísady přidal přesunutý Majálesový průvod, aktivní účast kandidátů a volba nového studentského vládce. Koření přidaly svatby na 24 hodin, cyklus her a soutěží a koncerty skvělých interpretů jako Majk Spirit, Kryštof, Horkýže Slíže nebo Janka Ledeckého. Moc vám děkujeme, že zůstáváte majálesově naladěni a umíte si s námi užít tento výjimečný den v roce. Jsme z toho nadšeni a už teď se těšíme na přípravy Plzeňského Majálesu 2018!

Králem Majáles 2017 se stal Pivson, děkujeme všem královských kandidátům a jejich družinám za účast a podporu majálesových tradic! Přejeme Pivsonovi úspěšnou a spravedlivou vládu nad stavem studentským, která je natolik náročná a vyčerpávající, že může trva nejdéle jediný rok (až na králem Marka Cihlu z Bolevce, jež před lety úspěšně kandidoval do druhého období).  

V amfiteátru i přihlelém parku obsadily majálesová podia ty nejlepší hudební kapely z české a slovenské hudební scény. Došlo i na několik speciálních hostovaček a jedinečné okamžiky. Budeme z nich žít minimálně jeden rok, než nám Plzeňský Majáles 2018 přinese ty další.  Připravujeme fotogalerie a videa, která budeme postupně zveřejňovat, a přidáme k nim i fotky, na které různě narážíme.

Ale teď jdeme na pár dní v kuse spát a nechat si zdá o tom, jaké to asi může být za rok s tak skvělým majálesovým publikem, jako jste vy a pod modrou oblohou, jež nás v roce 2018 čeká! Díky moc za vaši přízeň a díky všem studentům, agentům, internímu majálesovému týmu, pracovníkům, technikům, interpretům, kandidátům, soutěžní partičce a všem ostatním, kteří se na celém programu majálesu podílejí....

Pivní
partner
Hlavní partneři