Vyražte na Majáles v průvodu s Markem Ztraceným, Tokhim, Králem Pivsonem a kandidátskými družinami!

Vyražte na sobotní open air festival v 10:30 z náměstí Repubiky tradičním majálesovým průvodem do amfiteátru Lochotín! Kromě vás, nás, Krále Majáles 2017 Pivsona, kandidátů a jejich družin, se přidá Mára Ztracenka ze Železné Rudy a Tokhi se svojí armádou bubeníků! Pojďte do toho s námi!

Jdete na Majáles? Chcete vidět neviděné, chcete slyšet neslyšené? Na vlastní oči uvidíte americkou policejní káru, dosud vládnoucího majálesového krále na střeše, uslyšíte bubeníky, uvidíte kandidáty na krále na různých povozech i pěšmo, dostanete pivo zdarma, poznáte co je beerbike a uvidíte jedinečný stage vůz. Spousta balonků, piva, srandy, netradiční DJ a zábava už cestou? Nejezděte tramvají a pojďte na Majáles společně a přidejte se do majálesového průvodu. Kdy, kde? V sobotu v 10:30 na Náměstí Republiky!!!

Chcete vidět Marka Ztraceného zblízka, aby se neztratil v davu? Chcete ho slyšet ještě dřív než na velkém podiu? Jedinečný koncert v pohybu. Kdy, kde? V sobotu v 10:30 na Náměstí Republiky a pak celou cestu až do amfiteátru vám bude hrát Marek Ztracený do kroku!!!

Nechce se Vám jít pěšky? Pojeďte na pivním kole. Dejte dohromady partu alespoň 7 a nejvýše 14 lidí, přijďte v sobotu v 10:30 na Náměstí Republiky, zúčastněte se se svojí partou bleskové soutěže a ušetřete svoje nohy. Na Majáles se dovezete! A ještě u toho popijete! Kdy, kde? V sobotu na Náměstí Republiky.

Majálesový průvod, tam prostě musíte být.

Pivní
partner
Hlavní partneři