Majáles Open Air v DEPO2015

Přátelé, kamarádi... Bohužel už podruhé po pěti letech musíme opustit naše "domácí" prostředí amfiteátru Lochotín a přilehlého parku - tedy hledat nové místo pro konání Plzeňský Majáles Open Air 2020. Tím budou vnitřní i open air prostory v celém DEPO2015, kam můžeme přenést stávající koncepci a plánovaný program.

Letos se sešlo několik důvodů, které zde fakticky znemožňují realizaci závěrečného open air festivalu studentských slavností jara. Ať už je to současný režim rekonstrukce havarijního stavu pódia amfiteátru a nebo nemožná realizace druhé stage v blízkosti ZOO.

A tak místem konání Plzeňského Majálesu 16.5. 2020 bude DEPO2015, kam můžeme přenést plánovaný program s interprety Divokej Bill, Marek Ztracený, Škwor, Pipes and Pints, Ben Cristovao, No Name, Wohnout a mnoha dalšími...

Ještě pro vás máme pár přichystáno pár jmen a tradiční studentský program, jen jsme se teď prioritně věnovali vyřešení místa konání, protože alternativ jsme samozřejmě vyzkoušeli několik. Většina z nich byla obsazená nebo jinak nepřístupná, a tak děkujeme týmu DEPO2015, že nám vyšel maximálně vstříc a v podstatě zachránil letošní 31. ročník.

My i oni uděláme maximum pro to, aby se vám na majálesu líbilo a zůstal pro vás oblíbeným tradičním plzeňským festivalem pro mladé lidi, studenty i širokou veřejnost, kteří se rádi baví. Díky moc a těšíme se na vás ať už 16.5. v Depu a nebo na dalších tradičních aktivitách majáles doprovázejících.

Pivní
partner
Hlavní partneři