Jaký a kde bude Majáles?

Plzeňský Majáles bude jako vždy krásný! Letos se odehraje v těsné blízkosti univerzitního kampusu na Borech na Ploché dráze, která nabízí uzavřený areál s přírodní i klasickou tribunou a travnaté i zpevněné plochy. Majálesové městečko se snažíme tvořit především k vaší spokojenosti a věříme, že se vám bude líbit.

Kromě dvou tentokrát identických pódií nabídne prostor dostatek místa na všechny majálesové aktivity, stánky, bary, výčepy a další nezbytné festivalové prvky. Mrkněte na náhled majálesové mapy, ale areál je přehledný a vše budete mít hned po ruce.

A jak se nejépe na místo dostanete?

Autobusy 24 a 30 - zastávka Západočeská univerzita, dojít pěšky cca 100 m směr OC Borská pole.
Tramvají č. 4 - konečná stanice Univerzita (příp. Bory), dojít pěšky cca 250 m areálem ZČU
Terminál Bory (autobusy MHD a Arriva) - pesky 800m směr Borská pole

Autem - dojet na  parkoviště za areál ZČU Univerzitní ulice nebo využijte P+R parkoviště Terminál Bory

Jistě se spousta z vás ptá, "jak se v noci dostanu v noci domů?"

Pokud se na Majáles nedopravíte autem, což nedoporučujeme, máme pro vás následující tipy. V blízkosti majálesového areálu se nachází následující zastávky MHD https://jizdnirady.pmdp.cz/jr :

200m Západočeská univerzita (autobusy 24 a 30)  

300m Univerzita (Tramvaj 4)

800m Bory (autobusy 21,24,26,30,32  tramvaj 4)

900m NC Borská pole (trolejbus 15, autobus 29)

V nočních hodinách nejsou spoje příliš časté, proto jsme pro vás připravili přímou majálesovou autobusovou linku M, která bude od 22:30 do 0:30 odjíždět od majálesového areálu do zastávky U Práce - Americká v intervalu maximálně 10 minut. S majálesovou vstupenkou se do centra dostanete linkou M zdarma.

50m Majáles zastávka (autobus M přímo do stanice U Práce Americká) 22:30-0:45 pravidelně v inrtervalech max 10 minut (pro návštěvníky Majálesu ZDARMA)

Pivní
partner
Hlavní partneři