Jaro je tu. Majáles je tu...

Na tento víkend čekáme už čtyři roky a konečně to přišlo... Nesněží, neprší, občas vykoukne sluníčko..a tak si společně můžeme užít jeden z těch hezkých dnů v roce dnů plný zábavy, skvělé hudby, zábavy, legrace a přátelství v příjemném prostředí amfiteátru Lochotín. V něm pomalu ladíme poslední dodělávky pro devětadvacáté tradiční slavnosti jara Majáles!

Úplně nejvíce si ho užijete, když se přidáte ráno před jedenáctou ke kandidátským družinám, Králi Majáles 2017, Marek Ztracený a dalším naším souputníkům v Majálesový průvod 2018 z náměstí Republiky do amfíku! 

Brány festivalu se otevřou po půl dvanácté. Nabitý program startuje ve 12:30, tak přijďte včas. Kromě kapel na třech pódiích nebudou chybět tradiční hry a soutěže, svatby na 24 hodin, výtvarné dílny a dětský koutek pro zabavení těch nejmenších...nudit se nebudete:). 

Pár drobností, na které se nejčastěji ptáte:
► vstupenky na místě - ano, u obou vstupů (dole v parku, nahoře od Vinic) budou v prodeji od 11:30
► děti - do 12 let mají vstup zdarma (plus mínus, občanky nekontrolujeme:))
► na místě dostanete za vstupenku pásku, se kterou můžete libovolně dovnitř a ven (uvnitř areálu byste ale měli najít vše nezbytné pro užití si fajného majálesového dne)
► lineup pódií - najdete na webu nebo v aplikaci a také ho dostanete s mapou za vstupem do amfíku - http://plzen.majales.cz/program/
► podia se překrývají minimálně a když ano, mělo by jít o žánrovou rozdílnost:), paralelně s Park stage jen hraje akustická stage úplně nahoře
► mapa areálu http://plzen.majales.cz/underwood/…/files/mapa_plzen2018.pdf

Pro další dotazy se mrkněte na web nebo je případně hrňte do komentářů, občas sem mrkneme. Tak si užijte hezký předmajálesový večer a zítra na viděnou! Těšíme se moooc!

Majáles stage (amfiteátr): provází Jakub Kohák
Mirai
LENNY
NO NAME :: hudobná skupina
Tomáš Klus
Mig 21
Divokej Bill (OFFICIAL)
Rybičky 48

Park stage: provází Jirka Trnka
Broken.45
Marek Ztracený
Ben Cristovao
Pipes and Pints
Marpo
Paulie Garand

Sojka stage (akusik):
Pokáč
Tokhi
Pekař (Official site)
JAKUB DĚKAN BAND

Pivní
partner
Hlavní partneři