Děkujemeeee za návrat na výsluní!

Amfiteátr zalitý sluncem a úžasný majálesový průvod snad ani nepamatujeme. Po několika letech vrtochů počasí jsme se včera vyhnuli všem bouřkám a vy i my jsme si konečně mohli užít studentské slavnosti jara takové, jaké mají být... Veselé, radostné, zábavné, přátelské a hlavně slunečné v úžasné atmosféře amfiteátru Lochotín, kterou snad ani jinde nemůžete zažít... Moc vám děkujeme a s vlnou nové energie a euforie se těšíme na příští rok!

Vše začalo s všude obklopující radostí a dobrou náladou už v jedenáct dopoledne na náměstí Republiky. Odtamtud vyrazil tradiční majálesový průvod pojatý trošku netradičně, respektive zpátky k úplným kořenům, kdy byly součástí průvodů povozy obsazené zpívajícím a hrajícími umělci studenty. A tak s Králem Majáles 2017, kandidáty a jejich družinami, alegorickými vozy vyrazil ozvučený povoz s Markem Ztraceným, který před svým festivalovým koncertem pomohl letošnímu průvodu se zapsat nesmazatelně do majálesové historie. Bylo to skvělé, děkujeme všem!

 

A jakoby průvod přivedl do amfíku skvělou náladu, přátelské prostředí, radost, hudbu a euforii a také potřebné štěstí nebo cokoliv, co nám léta chybělo a drželo nad amfiteátrem ochrannou ruku a odehnalo veškeré mraky a bouřky míjející Plzeň tohoto krásného dne. Kromě mnoha rozmanitých koncertů a hudebních interpretů se rozjel i královský program a volba nástupce Krále Pivsona. Napínavé klání nakonec přineslo nového studentského krále pro následujícíc rok, Pekelného studenta.

 

Euforické koncerty na stále rozrůstajících a zvětšujících se pódiích se speciálními scénami a efekty skvěle doplňovala akustická Sojka stage.  Kromě dění na pódích přinesly westernové soutěže mnoha návštěvníkům titul majálesový kovboj a plné byly i ostatní aktivity,  workshopy a dílny. 

No však pokud jste byli, můžete posoudit sami. Díky moc, že jste s námi vydrželi i v těch méně přízniových ročnících a pomohli se nám počkat na tento slunečný návrat a moc si přejeme, abychom takovéto hezké a asi hned tak nezapomenutelně veselé dny zažívali častěji, vy i my. 

Postupně sem přidáme fotky a videa. Jinak máme pro vás ztráty a nálezy, pokud se vám něco z níže uvěděných věcí hodí, napište na suszcu@centrum.cz nebo se stavte na stavovské unii studentů v Riegrově ulici. 

- Zaměstnanecká karta Czech Precision Forge,a.s. na jméno Jaroslav ......
- Bankovní karta Air bank - Tomáš ......
- Bankovní karta Česká spořitelna - Jakub ......
- Bankovní karta Air bank - Lukáš ......
- InKarta ČD - Pavlína  ......
- Mobilní telefon Huawei bílý
- Mobilní telefon Samsung černý
- Řidičský průkaz - Petra  ......
- Zdravotní průkaz Kristýna ......
- Klíče - 2ks + čip (klíč se zeleným rozlišovačem)
- Klíče - 3 ks (barevné rozlišovače - červená, fialová, oranžová) + přívěsek traktor
- Klíče - 2 ks, čip
- Klíč - s vyraženým číslem 3408 (není to klasický klíč ani klíč od auta)
- Dámské hodinky - zlaté
- Sluneční brýle černé Reaper
- Sluneční brýle černé s červenými pacičkami
- Černé tričko Uncle Sam, krátký rukáv, vel. M (šedý obrázek vepředu)
- Černá mikina s kapucou Pekelný ostrov, vel. L

Ještě jednou díky a těšíme se na vás 27.4. 2019 v majálesovém průvodu a následně na třicátém ročníku festivalu Majáles Open Air. 

Pivní
partner
Hlavní partneři