Byli jste perfektní! Děkujeme!

Máte náš obdiv a vyřizujeme obdiv i od všech interpretů. Zvláště těch jako Kryštof, Horkýže Slíže, Jelen nebo Marek Ztracený, jejich show doplnil nečekaný speciální přírodní efekt na vodní bázi, v případě Jelenu dokonce kroupové intro. No řekněte, kdo to má? :)

Ale na jedné věci se shodli všichni. Zážitek z koncertu v amfíku byl pro ně nejlepší ze všech letošních majálesů. Díky energii a vašeho spontálního užívání jejich vystoupení. Atmosféra Lochotína je prostě nej! Přáli bychom vám zažít to někdy obráceně.... 

Jste skvělí, ať je horko nebo zima, duben nebo květen, slunce nebo déšt. Vaše atmosféra tvoří Plzeňský Majáles. A jsme rádi, že vás pořád baví v takové míře. Nám to doplňuje energii, kterou jsme do akce měsíce dávali, abyste si mezi mnoha plzeňskými akcemi, často zadarmo, našli ten správný důvod slavit blížící se příchod jara se studenty. Letos potřicáté.

Studentskou vládu pro následující rok přebírá Anička von Kočička z FEK ZČU, děkujeme všem kandidátům a jejich družinám za udržování studentské majálesové tradice. A díky za zapojení do Majálesového průvodu, ten byl letos i přes počasí boží.

Brzy vám naservírujeme fotky a videa, tohle stojí za zdokumentování. Ztráty a nálezy se informujte na suszcu@centrum.cz, seznam dáváme dohromady.

Takže díky a zase za rok vsadíme na květnové počasí, snad se 2020 probere jaro dříve do teplých dnů!

Pivní
partner
Hlavní partneři