Opravu jen možná dorazíš?

Snažíme se udělat Majáles co nejlepší pro všechny, takže i pro tebe:)

Proč ANO?

Majáles je prostě nejlepší!

my se zúčastníme

Má lákavý program za příjemnou cenu

Většina majálesových aktivit, včetně bohatého programu Královského Pátku na náměstí Republiky, je zdarma! Jediná zpoplatněná část je závěrečný open air festival. A i tam jde o o hodně muziky za málo peněz. Koncerty předních českých kapel na třech pódiích, doprovodný program o titul Majálesového Borce se spoustou soutěží, sportovními aktivitami a nebo majálesovými svatbami, to vše můžete mít při včasném nákupu za 290 Kč s pivem zadarmo. Což nedosahuje ceny vstupenky samostatného koncertu jediného z mnoha headlinerů.

Během týdnů studentských aktivit nebo při kandidatuře na Krále Majáles můžeš získat vstup zdarma i na závěrečný festival. Vloni jsme takto rozdali přes 1000 lístků:).

Majáles v tomto těžko hledá konkurenci. Vzpomeň si na kapely z předchozích let - Kryštof, Divokej Bill, Tata Bojs, Horkýže Slíže, Tomáš Klus, Chinaski....za tak skvělou cenou? Jedině na této studentské slavnosti:).

Snažíme se o příjemné prostředí

Na Tvém zážitku a pocitech nám záleží. Vážíme si toho, že každý rok se do Majálesu zapojuje více a více lidí. Nejen návštěvníků festivalů, ale i kandidátů na Krále, účastníků pivní štafety a dokonce i soutěže o titul Majálesové Borce je každý rok více. Top nás moc těší a motivuje k další práci a zlepšování.

Proto při každé aktivitě myslíme i na zázemí, které pro Tebe a ostatní návštěvníky připravujeme. Snažíme se vyhnout neduhům festivalů jako fronty na vstupu, na občerstvení a samozřejmě na záchod (ideálně špinavý). Jak se nám to daří snad bylo vidět už loňský rok, samozřejmě i letos budeme dělat všechno pro to, aby ses na Majálesu cítil jako na příjemné oslavě se skvělou atmosférou, kterou nekazí chyby organizátorů.

Majáles je o atmosféře, setkání s přáteli a o programu, takže se na něj pořádně podívej, pak zavři oči, zamysli se, podívej se znovu a ... a třeba se hned staň kandidátem na Krále Majáles :).

  • OK, mrknu ještě na ten program.

Proč NE?

Toť otázka, totiž ...

...fakt nevim,kdo by senechtěl Majálesuzúčastnit

Proč se nechci zúčastnit

Pokud se nechceš zúčastnit Majálesu z nějakého konkrétního důvodu, se kterým bychom mohli jako organizátoři akce něco udělat, neváhej a napište nám ho. Budeme rádi za každý názor, připomínku či tip, který udělá Majáles ještě lepším, ať už pro Vás, nebo pro Vaše kamárady. Předem děkujeme za poznatky!

Plzeňský Majáles (official) na Facebooku
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.