PrknaNeprkna

Proluka, Křižíkovy sady
9. května od 16:00

prknaneprkna

Šestý ročník studentského multižánrového festivalu. Divadlo, hudba, tanec, výstavy, jarmark, tančírna pod širým nebem pod dohledme kandidátů na Krále Majáles 2018. 

Ono se lehce řekne „Prkna, která znamenají svět“. Ale když jste student a umíte nějaké umění, jakože vaším koníčkem je třeba tanec, zpěv, divadlo nebo výtvarno, hledejte pak ty správná prkna. To se vám pak hodí i pódium, které není z prken. A právě proto se přehlídka studentského umění, které se z velké části zrodilo a rodí na Západočeské univerzitě, jmenuje Prkna Neprkna. A že už pátým rokem přináší velmi zajímavé divadelní vystoupení, chytlavou a zvučnou muziku i zpěv a také poutavé výtvarné počiny, o tom se můžete přesvědčit ve středu v Proluce v Křižíkových Sadech.

Letos připravujeme podruhé pouliční tančírnu, kde si příchozí budou moci zatančit s lektorem, nebo se třeba jen podívat, jaké je to hezké, když to někdo umí. A že by tam byl třeba někdo, kdo to neumí? I to se může stát. Přijďte se podívat a hlavně pobavit. Bude to stát za to.

 

Pivní
partner
Hlavní partneři