Únik z pevnosti Boryard

Univerzita Bory
10. května od 20:00

Bory sojka

Druhý ročník speciální únikové hry z potemnělé budovy, zšeřelých učeben a temných zákoutí démonické budovy Fakulty strojní Západočeské univerzity na Borech.

FST ZČU Bory - čtvrtek 10.května (od 20 hodin)

https://www.facebook.com/events/186878478767994/

Máš ve čtvrtek 10.5. volný večer? Nevíš co s ním? Volba je jasná, přijď si s kámošema zasoutěžit o lístky na majáles a užít si spoustu zábavy. Stavovská unie studentů ZCU pořádá po loňském úspěšném prvním ročníku další únikovou hru z areálu ZČU na Borech. Čekají tě zajímavé soutěže, šifry a vyhrát můžeš třeba i lístky na majáles. Pevnost BORYard na tebe čeká! Zdoláš ji?

O čem to vlastně celé je?

Ty společně s tvým teamem se budete v noci 10. 5. pohybovat po areálu ZČU Bory a budete muset řešit šifry a úkoly, abyste se dostali z pevnosti BORYard. Budete muset být všímaví, spolupracovat v teamu, ale věříme, že si užijete spoustu zábavy.

Zúčastnit se mohou týmy o čtyřech až šesti členech. Na únikovou hru je nutné se předem registrovat, neboť kapacita hry je omezená. Vzhledem k náročnosti a starému známému pravidlu, že více hlav více ví, doporučujeme plně naplnit kapacitu týmu.

Vstupné je zdarma

Pivní
partner
Hlavní partneři