PrknaNeprkna

Proluka, Křižíkovy sady
9. května od 16:00

prkna 2018

Multižánrový studentský festival

Proluka Křižíkovy Sady – středa 9.5.2018 15-22h.

https://www.facebook.com/events/1820641488240891/

Šestý ročník studentského multižánrového festivalu. Divadlo, hudba, tanec, výstava, módní přehlídka, slam poetry, tančírna a nový cirkus pod širým nebem pod dohledem kandidátů na Krále Majáles 2018.

Už je to šest let, co se v našem jádru zrodila myšlenka vytvořit prostor pro umělce všeho druhu. Místo pro šikovné a neobyčejné lidi, co v Plzni studují, nebo studovali a při studiu nelenili a ještě se učili tančit, zpívat a hrát, lézt, šplhat, skákat, malovat, šít, vyrábět, vyprávět nebo třeba hrát hokej...zkrátka volný čas naplnili dalším učením se dalšího...tak pro tyto z vás jsme chtěli vytvořit fajn prostor, kde by svůj talent mohli předvést a vytvořit tak pohodovou atmosféru jednoho středečního odpoledne...a tak se zrodila Prkna Neprkna.

Letos na vás čekají taneční a akrobatická vystoupení, workshopy AY flay a Aerial hoop. Divadelní představení a divadelní improvizace. Slam poetry - exhibice plzeňských slamerů v čele s hostem Filipem Korytou. Módní přehlídka v podání studentek plzeňského fashion designu a speciální kolekce spodního prádla, kterou předvedou plzenští hokejisté týmu Akademici Plzeň, kteří půjdou jak se říká s kůží na trh. Pomohou tak stavbě školky v Milínově, které bude právě část výtěžku přehlídky věnována. Budete svědky vlasové pánské show, výstavy obrazů a fotografií z dílen studentů ZČU a také toho, co vše je možné dělat s fobalovým míčem;-) Čeká na vás několik tanečních workshopů a samozřejmě na závěr oblíbená prkenná tančírna. Zde to jako vždy pořádně rozjedeme! Tak se zastavte 9.května v Proluce v Křižíkových sadech a přijďte se na to všechno podívat a hlavně se pobavit. Bude to stát za to.

Pivní
partner
Hlavní partneři