Pivní štafeta

Plzeňské kluby
23. dubna od 18:00

szafeta sojka

Pivní štafeta - Tradiční běh z klubu do klubu a zase zpátky.

Rok se s rokem sešel a opět je tady nejoblíbenější závod plzeňských studentů! Akce je spojená s konzumací piva a účast je jen na vlastní nebezpečí:).

Registrace účastníků od 18:00 VŠ klub Pivoňka, Riegrova 17, start 19:00

https://www.facebook.com/events/2110873425813144/

I letos se v rámci Studentských dnů Majáles můžete zúčastnit Pivní štafety. V čem štafeta spočívá? Soutěží se ve dvou kategoriích: “Vlk samotář” (jednotlivec) a “Žízniví psi” (min. čtyřčlenný tým). Všichni mají za úkol proběhnout plzeňskými VŠ kluby (Pivoňka, Ucho, Bastila a Studna) a v každém si dát velké pivo.

Kategorie Vlk samotář běží na čas, zatímco Žízniví psi budou plnit tematické úkoly. Pro ty nejlepší bude čekat odměna v podobě lupenů na Majáles nebo poukázek na bar. Těšíme se na všechny nadšené běžce a milovníky piva v pondělí 23.dubna!

Podrobná pravidla Pivní štafety: Vlk samotář
Po registraci v Pivoňce obdržíš pivní index, do kterého ti zapíšeme čas startu, vypiješ si první pivko a vyrazíš na trať. Tvým úkolem je oběhnout ostatní VŠ kluby (Ucho, Bastila, Studna). V každém klubu vypít minimálně jedno velké pivo, nasbírat razítka a v co nejkratším čase se vrátit zpět do Pivoňky.

Podrobná pravidla Pivní štafety: Žízniví psi
Po registraci svého týmu, který by měl čítat min. 4 lidi, se po vypití první pivní rundy vydáte společně na trať. V každém klubu si dáte všichni povinně další pivo, splníte úkol a kromě razítka obdržíte i bodové ohodnocení. Na rozdíl od Vlků samotářů nemusíte pospíchat, ve vašem případě se výhercem stává tým s největším počtem bodů. Musíte se však vrátit zpět do Pivoňky do 23h!

Registrace všech závodníků bude probíhat v Pivoňce od 18:00 do 19:00. Kromě pivního indexu zde obdržíte i označení, které si dáte na dobře viditelné místo, aby vás každý na trati snadno poznal. Před startem ještě všichni účastníci hromadně složí slib! Mezi kluby se smíte pohybovat pouze pěšky nebo pomocí MHD. Po celé trase se bude náhodně pohybovat Pivní policie, která bude dohlížet na řádný průběh štafety a dodržování daných pravidel. Časový limit pro návrat do Pivoňky je do 23h, kdy bude celý závod oficiálně ukončen, vyhodnocen a vyhlásíme nejrychlejší běžce a týmy s nejvíce body a odměníme je za jejich úsilí lístky na Majáles. Vstupné je zdarma

Pivní
partner
Hlavní partneři