Vypsaná Fixa přeje veselé Velikonoce!

Poslední předmajálesový víkend je tu a my vyhlížíme příští týden, jež přinese tradiční studentský program s Volbou Krále Majáles či Majálesovým průvodem ve středu 19. dubna a další akce. Vše pak vyvrcholí sobotním open air festivalem v amfiteátru Lochotín se spoustou interpretů jako Kryštof, Majk Spirit, Rybičky 48, Wohnout nebo Janek Ledecký, které jako třešnička na velikonočním beránku doplňuje Vypsaná Fixa! A takový je náš plán na majálesový týden, těšíme se na vás!

18.4. Loučení s Králem Majáles 2016, pivní štafeta

19.4. Volba Krále Majáles 2017, Majálesový průvod, multižánrový festival PrknaNeprkna

20.4. Útěk z pevnosti BorYard

21.4. relax před sobotním Open Air Festivalem (pro kaliče jsou připravené párty ve VŠ klubech:))

22.4. Majáles Open Air Festival 2017 (Kryštof, Majk Spirit, Horkýže Slíže, Jelen, Wohnout, Rybičky, Fixa)....

V úterý se rozloučíme ve vysokoškolských klubech s aktuálním studentským vládcem Věčným studentem, jehož život je sice nekonečný, avšak majálesové panování ne. S díky za jeho roční službu akademickému lidu volně přejdeme do souběžného programu, který bude ve znamení jedné z nejtradičnějších akcí, pivní štafety. Kdo studoval v Plzni a ani jednou neabsolvoval legendární a mýty opředenou Pivní štafetu, ten jakoby ani neabsolvoval. Takže sraz všech nebojácných studentských vyzyvatelů náročné disciplíny je večer v Pivoňce a pak hurá na tour napříč Plzní.

Po rozlučce s Králem Majáles 2016 je samozřejmě nezbytné rozhodnout, kdo se ujme vlády pro následující rok. A to proběhne ve středu na náměstí Republiky, odkud v 15:00 vyrazí majálesový průvod, ve kterém nesmíte chybět, přes centrum a Křižíkovy sady a zpět. Po jeho návratu vypukne na náměstí tradiční studentská veselice, kde kromě kapel Prague Conspiracy, Imodium, Fast Food Orchestra a V3SKA se především představí kandidáti, ze kterých bude o středečním večeru vaší volbou zvolen Král nebo Královna Majáles 2017! A aby toho nebylo na středu málo, v nedaleké Proluce proběhne multižánrový festival Prkna Neprkna. Ve středu nemá smysl sedět doma:).

Na čtvrtek a pátek jsou vyhlášené odpočinkové dny, ale i tak se stále něco bude dít. Čtvrteční večer je určeným dobrodruhům, kteří si troufnou pokusit se uniknout z pevnosti BorYard. A těm nejvíce vytrvalejším jsme připravili na pátek warm up parties ve VŠ klubech.

A JAKÁ BUDE SOBOTA? Majálesová! (klikněte pro více info:))

Majáles 2017 na Facebooku

Staň se fanouškem