Aktuálně

 • 23.04.2017

  Děkujemeeeee! A těšíme se na Majáles 2018!

  Závěr letošních studentských slavností jara a osmadvacátý ročník festivalu Plzeňský Majáles je za námi! Zima byla definitivně zahnána a společně s novým Králem Majálesu 2017 Pivsonem jsme přivítali jaro v lochotínském amfiteátru v jedinečné atmosféře, kterou máme možnost společně zažít jednou ročně... Nezbytné přísady přidal přesunutý Majálesový průvod, aktivní účast kandidátů a volba nového studentského vládce. Koření přidaly svatby na 24 hodin, cyklus her a soutěží a koncerty skvělých interpretů jako Majk Spirit, Kryštof, Horkýže Slíže nebo Janka Ledeckého. Moc vám děkujeme, že zůstáváte majálesově naladěni a umíte si s námi užít tento výjimečný den v roce. Jsme z toho nadšeni a už teď se těšíme na přípravy Plzeňského Majálesu 2018!

 • 21.04.2017

  Zítra hurá za námi na Lochotín!

  Už po tři dny okupujeme (myšleno samozřejmě v dobrém ve směru k blížícím se k Slavnostem Svobody:)) amfiteátr Lochotín a přilehlý park, abychom pro vás připravili už osmadvacátý ročník tradičních slavností jara spojený s volbou nového studentského vládce, kterou jsme kvůli počasí přesunuli také na sobotu. Kromě hudebního programu na třech scénách se spoustou předních domácích a dvou slovenských kapel, svateb na 24 hodin a majálesových soutěží se tak můžete těšit na volbu i korunovaci Krále Majáles 2017. A co praktického potřebujete vědět? Naleznete níže v článku:).

 • 18.04.2017

  Program studentských dnů na tento týden

  Ahoj zpátky po Velikonocích! Než se dostanete zpátky do přednáškového a studijního rytmu, dovolujeme si připomenout, že naopak od něj se můžete nechat rozptýlit programem studentských dnů na akademické půdě a ve VŠ klubech. Už dnes proběhne oblíbená pivní štafeta o vstupenky na Majáles Open Air a především o dobrý pocit ze zdolání jedné z nejtradičnějších majálesových disciplín. A když už budete putovat po VŠ klubech, určitě narazíte na loučícího se Krále Majáles 2017, tak se nelekněte, stále ještě aktuální studentský vládce Věčný Student je lehce výstřední svojí vizáží:). Středeční volba se přesouvá na sobotu, a tak vás do víru dění vtáhneme ještě ve čtvrtek přímo na ZČU.

 • 17.04.2017

  Volba Krále a průvod se přesouvají na sobotu

  Přátelé, protože bychom neradi riskovali zdraví nás všech (např. uklouznutí na náledí nebo uvíznutí ve sněhových jazycích), udělali jsme těžké rozhodnutí, volbu Krále Majáles 2017 na náměstí i PrknaNeprkna ve středu realizovat nebudeme… Open air koncerty, divadla a průvody v počasí, které s největší pravděpodobností ve středu dorazí, nepovažujeme za tu pravou oslavu, i když by to byla fajn majálesová recese:)… Volbu Krále Majáles a tradiční průvod necháme na sobotu, kdy už se snad vrátí více jarního počasí a sluníčka... Díky moc za pochopení a na viděnou v amfíku.

 • 13.04.2017

  Vypsaná Fixa přeje veselé Velikonoce!

  Poslední předmajálesový víkend je tu a my vyhlížíme příští týden, jež přinese tradiční studentský program s Volbou Krále Majáles či Majálesovým průvodem ve středu 19. dubna a další akce. Vše pak vyvrcholí sobotním open air festivalem v amfiteátru Lochotín se spoustou interpretů jako Kryštof, Majk Spirit, Rybičky 48, Wohnout nebo Janek Ledecký, které jako třešnička na velikonočním beránku doplňuje Vypsaná Fixa! A takový je náš plán na majálesový týden, těšíme se na vás!

 • 10.04.2017

  Známe kandidáty na krále či královnu!

  Letos je to zajímavé! Máme tu přímý souboj mez dvěma vysokými školami v Plzni. Kandidát z Lékařské fakulty Univerzity Karlovy, zvaný Tarzan, se postaví proti kandidátce za Západočeské univerzity - Miss FEL. To bude velký boj! Sekundovat jim bude zástupce plzeňských středních škol - Pivson ze Střední průmyslové školy stavební. Kdo bude nejlepší? Kdo vzbudí největší ohlas?

 • 02.04.2017

  S Kryštofem na Majáles

  Je tu duben a s ním se blíží úvodní program studentských dnů, zveřejnění kandidátů na Krále Majáles a především jaro.... Majálesové soukolí se začíná roztáčet a vzhlíží směrem k Volbě Krále Majáles 19.4. a závěrečnému Majálesu Open Air v lochotínském amfiteátru. A do těchto slunečných dnů jsme vám přichystali navíc jedno aprílově-neaprílové překvapení, které uzavírá definitivní podobu programu:).

 • 16.03.2017

  Co přinesl březen? A co na to duben?

  Plzeňský Majáles 2017 se nezadržitelně blíží, vyhlížíme slunečné jarní počasí a přinášíme březnovou programovou nadílku. K již zveřejněným kapelám přidáváme Wohnout, Skyline, UDG nebo mladé talenty, kteří dostanou prostor na akustickém pódiu jako Voxel nebo Maťo Harich. Sestava, která pro vás zahraje 22. dubna na Lochotíně je téměř kompletní, na duben nám zbylo jediné poslední jméno. A co vše se bude dít? Najdete v článku...

 • 14.02.2017

  Vstupenky odcházejí, jména přicházejí...

  Dnes máte poslední možnost si zakoupit zlevněné vstupenky za 350 Kč, pak už budou jen dražší. No a pokud ještě nejste rozhodnuti, máme pro vás dvě nová jména, která obohatí program závěrečného festivalu studentských slavností Majáles Open Air 2017 v amfiteátru Lochotín!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Majáles 2017 na Facebooku

Staň se fanouškem